Az Apple saját MI-megoldása, az Apple Intelligence egy ideje már elérhető az Európai Unió országaiban is, ezért bizonyos feladatokra Magyarországon is használható, bár a magyar nyelvet sajnos nem támogatja. Ebben a videóban megnézzük a leghasznosabb funkciókat és megmutatjuk, hogy hogyan lehet használni.
👇 Ti használjátok már, vagy inkább megvárjátok a magyar támogatást? Írjátok meg kommentben!
👍 Ha tetszett a videó, nyomjatok egy like-ot!
🔔 Iratkozzatok fel a csatornára!
📱 További Apple tippe...
TÁMOGATOTT TARTALOM