Az iOS 27 végre megkapja azt a funkciót, amit az Android már hét éve tud

Az Apple a hírek szerint a WWDC 2026 fejlesztői konferencián mutatja be az iOS 27 egyik új kényelmi funkcióját, amely jelentősen megkönnyítheti a közös éttermi számlák rendezését. Az új megoldás segítségével elég lesz lefotózni a blokkot, a rendszer pedig automatikusan szétosztja a tételeket a társaság tagjai között. A Bloomberg értesülései szerint a funkció a Wallet és az Üzenetek alkalmazásba épül majd be. A felhasználók kiválaszthatják, hogy ki melyik ételt vagy italt fogyasztotta, a rendszer...
TÁMOGATOTT TARTALOM
Elolvasom a teljes cikket a Tech2.hu weboldalán
Tovább a Tech2.hu oldalára