Az Apple állítólag egy új lopásvédelmi funkción dolgozik az iPhone-okhoz, amely automatikusan lezárhatja a készüléket, ha azt hirtelen kitépik a felhasználó kezéből.
A szivárgások szerint a rendszer az iPhone gyorsulásmérőjét használná arra, hogy felismerje az olyan hirtelen mozgásokat, amelyek tipikusan telefonlopásnál történnek. Ha a rendszer úgy érzékeli, hogy a mobilt valószínűleg ellopták, az iPhone automatikusan zárolhatja magát. A funkció működése állítólag hasonló lenne az Androidon már ...
TÁMOGATOTT TARTALOM