Olyan áramkört jelentett be a MediaTek, aminek alig akad párja

Egyre nagyobb a verseny lapkakészlet fronton az Apple, a Qualcomm és a MediaTek között. Ez utóbbi cég jelentette be most új áramkörét, jelentős teljesítménynövekedéssel. Tulajdonképpen csak egy fél év telt azóta, hogy a MediaTek bejelentette csúcskategóriás lapkakészletét, a Dimensity 9200-at, és máris egy ...
TÁMOGATOTT TARTALOM
Elolvasom a teljes cikket a HVG weboldalán
Tovább a HVG oldalára