Visszatért a Fortnite az iPhone-okra, de az Apple–Epic harc még nincs letudva

Ausztráliát leszámítva mindenhol visszakerült az App Store kínálatába a Fortnite, az Epic Games azonban még nem tette le a fegyvert az Apple-lel folytatott harcában – sőt, épp most készül a „döntő ütközetre”, írja a MacRumors.A két cég viszonya 2020-ban mérgesedett el, miután az Epic megkerülte az Apple-féle – jutal...
TÁMOGATOTT TARTALOM
Elolvasom a teljes cikket a HVG weboldalán
Tovább a HVG oldalára