Zsarolók mentek neki a Foxconnak

A Foxconn megerősítette, hogy több észak-amerikai gyára is érintett egy kibertámadási incidensben. A Nitrogen ransomware csoport először március 12-én tüntette fel áldozatainak dark webes listáján a tajvani vállalatot, azzal az állítással, hogy körülbelül 8 terabájtnyi adatot sikerült ellopnia, beleértve bizalmas dokument...
TÁMOGATOTT TARTALOM
Elolvasom a teljes cikket a HWSW weboldalán
Tovább a HWSW oldalára